У «райському дворі» з’явилась охолоджувальна арка

Охолоджувальна арка з’явилась поблизу одного з будинків мікрорайону Сади-2. Працівники «Полтававодоканалу» встановив вуличний розприскувач у дворі, який називають «райським». Чому мешканці між собою так вихваляють свій двір – розповість Аліна Боровик.

Біля нової арки - діти. Від охолоджувального розпилювача – у захваті. 

Михайло Котелевський, полтавець

- Дуже радий, що у нас у дворі її поставили. Така є у центрі, тепер у нас є на Садах така арка. Ми кожен день ходимо, граємось. На спортивному майданчику – ми бігаємо. На морській ми граємось. Це дуже класна площадка.

Працівники «Полтававодоканалу» найближчим часом планують встановити ще 3 охолоджувальні арки у центрі міста. Загалом у Полтаві цього літа буде до 20 таких розпилювачів, говорить генеральний директор підприємства Василь Воротинцев. 

Василь Воротинцев, генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал» 

- Ми сьогодні вибираємо ті місця, де найбільше дітей. Це основне. І найбільше скупчення мешканців міста. Для того, щоб у спекотний час доби хоч якась прохолода у дуже спекотне літо була присутня.

До «Водоканалу» з проханням розмістити на Садах-2 охолоджувальну арку звернулась депутат міської ради Олена Чірікова-Зоріна. Говорить, місце для встановлення вибрали не випадково. 

Олена Чірікова-Зоріна, депутат Полтавської міської ради 

- Я разом з мешканцями виграли численні конкурси. Спочатку конкурс на кращий під'їзд, потім конкурс на кращий двір. І згодом проект «Бюджет участі» «Райський двір». Це 3 великі комплекси дитячих майданчиків. Минулого року за моєї ініціативи та підтримки моїх колег по СДП ми оновили 2 майданчики дитячих. Це по Героїв АТО, 114, к 2, та Євгена Коновальця у сквері. А у цьому році у мене у планах оновити 6 дитячих майданчиків.

Алла Товсторукова, голова ОСББ 

- Завдяки Олені Юріївні ми зробили ремонт повністю дому. Ремонт даху, підвалу, заміна труб гарячої, холодної води, опалення. Ми дуже їй вдячні за це і її команді.

Борис Пляс, полтавець 

- Нам треба не тільки двір облаштовувати, а треба ще душі людські лікувати. Треба починати з дітей. А для дітей це велике діло зроблено. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію