Полтавців запрошують долучитись до акції “Липень без пластику”

Еколтава спільно з шоу-румом EcoEstetik goods&crafts розігрує подарунки з нагоди участі у акції «Липень без пластику», яка проходить у всьому світі.Мета - відмова від одноразових пластикових виробів, пакетів та упаковок на 31 день.

Долучитись до акції не пізно і зараз, тим паче, що за участь у челенджі розігруються подарунки. А усім учасникам, які виконають умови, описані нижче дарують знижку 7% на покупки в EcoEstetik goods&crafts.

Крім цього, організатори оберуть двох переможців: одного на Facebook і одного в Instagram. Кожному чи кожній з них дістанеться:

- Сертифікат на 150 грн на покупки в EcoEstetik goods&crafts

- Бамбукова зубна щітка

- Шопер - Футболка від Ekoltava

Умови участі: 1. Опублікуйте пост, у якому розкажіть, як проходить ваш липень без пластику. Давайте волю фантазії і розповідайте, чи це ваша перша спроба екологічного стилю життя; наскільки вдається скоротити кількість пластику; від чого відмовитися було легше, а від чого - важче. Діліться вашим досвідом, порадами і думками на тему.

2. Позначайте у пості Ekoltava та EcoEstetik goods&crafts (обов`язково через @, щоб організатори змогли прочитати і порадіти за ваші досягнення)

3. Додайте хештег #мійлипеньбезпластику Чекайте на результати, вже 31-го липня оберуть двох переможців, а знижкою в EcoEstetik goods&crafts можна буде скористатися впродовж усього серпня. 

Пам'ятаймо, що від наших дій сьогодні, залежить наше завтра, тож запрошуємо долучатись усіх, хто дбає про довкілля!

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію