у Щербанівській ОТГ відкрили амбулаторію

20 липня в Щербанівській ОТГ відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яка потрапила до переліку об’єктів програми «Велике будівництво». Нагадаємо, цього року на Полтавщині мають добудувати 29 амбулаторій у сільській місцевості.

Одна з найбільших нових амбулаторій в області – одноповерхова, загальним розміром 452 квадратних метри. За нормами вона розрахована на 7 сімейних лікарів, які обслуговуватимуть більше 10 тисяч населення.

Сучасний новий заклад відповідає всім вимогам, в тому числі й доступності для різних категорій громадян, енергоефективний і оснащений необхідним медобладнанням: бінокулярами, медичними центрифугами, біохімічними та гематологічними аналізаторами, апаратами для визначення рівня глюкози, аквадисциляторами.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зазначив, що влада виконала свої зобов’язання. Передала об’єкт в повній будівельній готовності до експлуатації. Нині на себе відповідальність за нього має взяти об’єднана громада

«Реформа децентралізації передбачає те, що послуги мають бути максимально наближені до людей.  Сільська медицина повинна бути якісною, доступною та швидкою, саме тому на Полтавщині ми будуємо амбулаторії, – сказав на відкритті Олег Синєгубов. – Люди як у місті, так і в селі мають отримувати однаково достойний рівень медичних послуг. А що таке якісна сільська медицина? Це сучасна амбулаторія, необхідне діагностичне обладнання, професійні сімейні лікарні».

Проєкт фінансувався коштом державної субвенції та місцевого бюджету. Загальна кошторисна вартість – більше 13 мільйонів гривень.

Перших пацієнтів амбулаторія прийме за два тижні.

За матеріалами департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію