Де на ринках Полтавщини покупці порушують масковий режим

Щоденно, у тому числі й у вихідні, на території області представники Держпродспоживслужби та Нацполіції проводять моніторингові обстеження об’єктів на дотримання протиепідемічних заходів.

18.07.2020 року, після попередньо проведеної позапланової перевірки та отримання експлуатаційного дозволу, розпочали роботу м’ясний та молочний відділи ринку Диканської РССТ.

Начальником Диканського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, спільно з головою Диканської РДА  та заступником голови РДА було проведено комісійну перевірку щодо дотримання вимог постанови  № 34,  затвердженої Головним державним санітарним лікарем України. Під час перевірки було виявлено незначні порушення, які були негайно ліквідовані на місці. Перевірки та роз’яснювальну роботу планують  проводити і надалі.

Хорольське  районне управління спільно з працівниками національної поліції  також продовжує  рейдові комісійні перевірки, пов’язані з поширенням коронавірусної  хвороби.

Так, 17.07.2020 року комісійно було проведено перевірки дотримання вимог постанов Головного санітарного лікаря України, щодо карантинних заходів на 12 об’єктах, а саме: торгівля продовольчими та непродовольчими товарами, агропромисловий ринок.

Порушення були виявлені на 1 об’єкті. Перелік порушень: були випадки порушення маскового режиму покупцями на агропродовольчому ринку.

За інформацією департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію