У Полтаві обговорили питання торгівлі людьми

Упродовж 2019 року Мінсоцполітики 185 громадянам встановило статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми. Серед них 53 жінки, 119 чоловіків та 13 дітей.

Зокрема, 65 осіб постраждало від торгівлі людьми в Україні, 120 – за кордоном.

За видами експлуатації 85 осіб постраждало від трудової експлуатації, 40 людей було втягнуто у злочинну діяльність, 37 осіб постраждало від сексуальної експлуатації, 17 осіб використано у збройних конфліктах, 3 особи використано у порнобізнесі, 1 особу залучено до жебракування, 1 дитину було продано третім особам.

Починаючи з 2000 року, за допомогою до громадських організацій звернулись понад 15 тисяч українців, які постраждали від торгівлі людьми. Ця проблема актуальна й для Полтавщини. Навчання для представників спеціалізованих закладів, які працюють з дітьми та профільних організацій Українського товариства глухих та Українського товариства сліпих, провів тренер Громадської організації «Волинські перспективи» Віктор Вальчук. Після тренінгу сформується команда з десяти тренерів, які в подальшому працюватимуть з людьми з порушеннями слуху та зору.

Марина Бабець, голова Полтавського осередку ВО «Генерація успішної дії»

- Статистики немає, бо на осіб з інвалідністю ніхто дуже не звертає увагу, але поодинокі випадки є, вони на місцях вирішуються, але не завжди так, як треба. Тому що немає знань у нас, лідерів організацій, як працювати з цією тематикою. Проблема ця актуалізувалася  під час карантину, тому що люди втрачають роботу, намагаються виїхати за кордон і потрапляють в різні пастки. Інформація адаптована шрифтом Брайля, звичайним шрифтом, також нам обіцяють показати фільм, продубльований жестовою мовою, і соціальні ролики.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію