На Єристівському ГЗК працюватимуть автомобілі-роботи

Автомобілі-роботи працюватимуть на Єристівському гірничозбагачувальному комбінаті. Уже до кінця наступного року вантажівки-багатотонники там мають їздити без водіїв. Про це заявило керівництво компанії Ferrexpo під час престуру на цей ГЗК. Брала у ньому участь і наша знімальна група із Кременчука.

Єристівський ГЗК, який належить компанії Ferrexpo, запустив новий диспетчерський центр для координації технологічних процесів. Спеціалісти стверджують: завдяки цьому відбувається економія ресурсів. Комбінат поступово переходить на автомобілі-роботи.

Едуард Шкурін, директор з виробництва Єристівського ГЗК 

- У планах у нас автоматизувати 6 автосамоскидів. І до кінця наступного року автоматизувати 9 самоскидів. Сподіваємося, що до кінця наступного року ми повністю виведемо самоскиди з водіями.

Шість автомобілів Катерпіллер перевозять 220 тонн вантажу за раз. Для цього на машинах встановлять відповідне GPS обладнання. Такі автомобілі миттєво зупинятимуться, якщо втратять сигнал з диспетчерської або перед багатотонником виникне незрозуміла перешкода. Голова правління Полтавського гірничозбагачувального комбінату вважає: високого результату можна досягти тільки тоді, коли постійно працювати на випередження.

Віктор Лотоус, голова правління Полтавського ГЗК

- Нам важливо розуміти: не тільки якісно, але необхідно ще й швидко. Однією із відмінних рис нашої компанії – ми будемо завжди швидше за інших. Ми не повинні запізнюватися, ми повинні працювати на випередження.

Разом з тим, незважаючи на автоматизацію, на комбінаті не планують скорочувати водіїв. Частину з них просто переведуть на інші ділянки роботи.

Едуард Шкурін, директор з виробництва Єристівського ГЗК 

- Потрібні люди у диспетчерській, які управлятимуть із диспетчерської автомобілями-роботами. Будуть спеціалісти, які прокладатимуть маршрути для цих автомобілів. Ми будемо відбирати людей, перенавчати на нові спеціальності, потрібні на той момент.

Генеральний директор Біланівського гірничозбагачувального комбінату розповідає: його підприємство теж швидко перебудувалося, враховуючи параметри, за якими повинні працювати самоскиди без водіїв. 

Юрій Химич, генеральний директор Біланівського ГЗК 

- Біланівський кар’єр – він уже відпочатку розробляється стосовно останніх практик щодо автосамосвалів. Тобто ширина проїзду, обладнання, виїзди – все планується, щоб використовувати автономні автосамоскиди.

Під час прес-туру зазначалося: Єристівський і Біланівский гірничозбагачувальні комбінати в питаннях автоматизації орієнтуються на світовий досвід. Такі машини вже працюють в Австралії і Канаді. Тепер же будуть і в Україні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію