Сон на бджолиних вуликах

На Полтавщині родина встановила у себе на подвір'ї будиночок апітерапії. Кажуть, сон на вуликах з бджолами лікує нерви, проблеми з тиском і спину. Смугастих комах-медиків бачила Юлія Хаврель.

Мала бджілка, але й та працює. У родини Троянів на подвір'ї поруч зі звичайними вуликами стоїть ось такий дерев'яний будиночок. Господарі жартома називають його лакшері помешканням бджіл. Вони залітають сюди в спеціальні отвори і приносять не лише мед.

Віталій Троян, господар

- Звичайний на перший погляд домік, але в ньому знаходяться сім'ї бджіл. Якщо лягти на цей лежак, то вони допомагають лічитися від будь-яких болячок, які людина знає. Головне – вірити в це. Як показала практика, дуже ефективний спосіб. Був такий випадок, ось у нашої бабусі. Вона почала відпочивати тут по годинці в обід, і забула про ліки від тиску.

У кожному вулику може перебувати до 50 тисяч бджіл, але процедура безпечна. Бджоли не потрапляють всередину будиночка. При цьому аромат, звук і вібрація наповнюють простір усередині. Саме це, за словами господаря, і створює лікувальну і занурюючу в сон атмосферу. Втім, варто зазначити, наукових досліджень ефективності цього методу немає.

- Якщо лягти на цю поверхність, то гніздо знаходиться від нього на відстані 10 см. Ось ці вібрації повністю проходять через людину, і вона розслабляється.

Вперше поспати на вулику в компанії з бджолами спробував Олександр Лізенко. Говорить, ефект дійсно є.

Олександр Лізенко, спробував на собі бджолотерапію

- Вперше я у такому будиночку. Чув багато про такі доміки, але не був там. Дійсно, вдалося розслабитися. Перебуваючи перед цим дві години за кермом в дорозі, то втома пішла з ніг.

Такий апідомік користується попитом серед сусідів та знайомих родини. Господарі коштів з них не беруть. Віталій каже, перш за все хотілось зробити приємно своїм близьким: дружині, батькам та сватам. Особливо ж цей будиночок полюбив маленький син подружжя Артем.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію