7 вересня виповнюється 7 років компанії «Автодім «Полтава»»

Взагалі ця цифра має для фірми магічне значення. Бо, крім символічної дати заснування, перших працівників в «Автодомі» налічувалось теж сім. Починала історія компанія у 2000-му році з арендованого приміщення, а нині вона має єдиний в Полтаві концептуальний спеціалізований комплекс загальною площею більше гектара. До свого 7-річчя «Автодім «Полтава»» проводить для клієнтів чергові акції та готує сюрпризи.

До свого 7-ліття компанія «Автодім Полтава» підійшла зі значними здобутками: за цей час фірма продала більше 4-х тисяч автомобілів, у 6 разів збільшила свої активи, а два роки тому з арендованого приміщення перемістилася в новий, перший у місті автосалон, збудований за вимогами і в рамках концепції одного з найбільших виробників автомобілів – «Фольксваген». Сьогодні в «Автодомі Полтава» працює 58 спеціалістів – всі вони регулярно проходять навчання в Київському центрі підготовки кадрів. Їх професіоналізм підтверджують безліч сертифікатів та дипломів.

У перспективах компанї – збільшення виробничих площ в 2 рази. Наприклад, вже в жовтні «Автодім Полтава» запускає малярний цех з сучасним сертифікованим обладнанням для фарбування автомобілів.

А з нагоди семиліття компанія проводить ряд акцій: кожен вересневий покупець автомобіля марки «Фольксваген» отримує 7-відсоткову дисконтну картку. А кожен клієнт, який вже має знижки «Автодому Полтава» – ще 7 додаткових відсотків. Особливі подарунки чекають на VIP-покупців.

Стрічка новин