Як мобільні телефони прискорюють старіння?

Світло, яке випромінюють смартфони, може проникати в епідерміс.

На сторінках британського видання The Sun фахівці виступили із закликом не робити селфі і в принципі не проводити багато часу, дивлячись в екран телефону.

Пише Країна здоров'я

"Синє світло від дисплеїв смартфонів викликає старіння шкіри швидше, ніж вважалося раніше", - заявила косметолог Сьюзен Маю.

За словами вченого, синє світло, що виходить від екранів смартфонів, проникає в дерму - шар шкіри, де утворюються гіалуронова кислота, а також колаген та еластин, білки, від концентрації яких залежить гладкість, еластичність і пружність шкіри. Під впливом світла процес синтезу цих речовин порушується, адже дерма стає тонкою і тендітною, повідомила косметолог.

Експерти відзначають, що близько 25% людей у ​​віці від 18 до 34 років користуються телефоном по сім годин на день. За їхніми словами, при настільки інтенсивному "спілкуванні" з гаджетами необхідно вжити додаткових заходів для захисту шкіри від передчасного старіння. В першу чергу вони вважають дуже важливим підтримувати нормальний рівень вітаміну С, які має властивості потужного антиоксиданту, здатного нейтралізувати шкідливі для шкіри компоненти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію