55 сімей отримали житло у новій багатоповерхівці

У місті Горішні Плавні на Полтавщині здали в експлуатацію 171-квартирний 10-поверховий цегляний житловий будинок. Сертифікати на 55 квартир новоселам урочисто вручили голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний, перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитро Лунін і міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков.

Багатоповерхівку в Горішніх Плавнях впродовж трьох років будувала компанія ТОВ «АКБ-ЛІНК», яка уже зводила житло у Лохвицькому районі, Кобеляках та Кременчуці.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Уже в країні здано у цьому році 35 таких об’єктів. Із початку липня такий об’єкт був зданий у м.Кременчуці, та зараз ми бачимо такий красень – 10-поверховий будинок у місті Горішні Плавні.

Будинок зводили коштом Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (а це – 14 мільйонів гривень), за гроші обласного бюджету (8 мільйонів), міського (5 мільйонів гривень) та завдяки приватним інвестиціям. Загальна вартість будівництва склала 110 мільйонів гривень.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Завдяки Програмі, яку адмініструє Держмолодьжитло, завдяки місцевим і обласним бюджетам та державним, маємо змогу молодим сім’ям, учасникам АТО взяти кредити та отримати таке житло і у вашому місті.

Зокрема, 22 квартири придбано через програму пільгового довгострокового кредитування молодих сімей, 16 – за рахунок коштів обласного і міського бюджетів, 5 купили внутрішньо переміщені особи за державною програмою «Доступне житло»; 1 квартира стала власністю мешканки міста за допомогою державної програми кредитування педагогічних і науково-педагогічних працівників. Ще 11 квартир придбано за міськими житловими програмами.

Сергій Комнатний, голова правління Держмолодьжитла

- Головний результат – це усмішки на обличчях новоселів. Держмолодьжитло – це загальнонаціональний бренд ефективної взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування, резкультатом якого є житло доступне, достойне для українців.

Міський голова Горішніх Плавнів переконує: таких осель у їхньому місті до цього ще не було.

Дмитро Биков, міський голова Горішніх Плавнів 

- Це на сьогоднішній день найкращий будинок у нашому місті. Не тільки він має такий гарний вигляд – сучасний, модерновий, але він дуже технологічний, дуже розумний будинок. Тому, я думаю, що вам сподобається тут жити.

Забудовник провів екскурсію багатоповерхівкою, зведеною у сосновому сквері. Присутні оглянули різновиди квартир. Особисто переконалися, що помешкання просторі, з великими балконами, автономним опаленням та енергозберігаючі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію