«Олімпійські надії» готуються прийняти дітей у 2021 році

Відпочинок в таборах – під великим питанням. Карантин планують вчергове продовжити, тож відпочинок та оздоровлення – під загрозою остаточного зриву. Як наразі живуть табори та що говорить місцева влада про ситуацію, яка склалася, – далі у сюжеті.

Щороку табір «Олімпійські надії», що у Полтавському районі, приймає сотні дітей та не одну зміну на відпочинок. Але – не цього року. Карантин вніс свої корективи. Порожні будиночки, спортивні майданчики та зони відпочинку. Територією ходить лише персонал. 

Цьогоріч заклад ще не розпочав свою роботу через нестабільну епідеміологічну ситуації в країні. Проте, час вирішили використати з користю: провести ремонт, щоб коли вже буде змога відкриватися, малеча прийшла в оновлений табір. 

Заклад розрахований на 180 дітей на зміну. За оздоровчий сезон там відпочиває понад 700 дітей. За словами керівництва табору, вони хочуть збільшити територію, щоб за зміну могло відпочити близько  250 дітей, адже попит на відпочинок в «Олімпійських надіях» щороку зростає.

Тетяна Тодорюк, директорка спортивно-дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії»

- Діти дуже хочуть, звертаються та телефонують, звертаються батьки, тренери, телефонують діти щодо відпочинку цього року, але ситуація склалася так, що до 31 липня ми не будемо і не можемо відкриватися, а в серпні... напевно, на жаль, оздоровчий сезон не відбудеться.

Будівництво нової їдальні було ініційоване на початку цього року. Депутати активно підтримали це рішення та виділили на сесії кошти. У їдальні облаштували новий фундамент, виведено стіни, вставили нові металопластикові вікна. Надалі планують розпочати будівництво спортивного майданчика для єдиноборств. Окрім цього, провели поточні ремонти всіх будівель та споруд.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- На жаль, цього року ми, мабуть, не зможемо організувати оздоровчі зміни в цьому таборі через епідеміологічну ситуацію, але це не означає, що на цьому потрібно зупинятися, навпаки, ми готуємо більш вдосконалений табір до наступних змін 2021 року. Наступного року діти приїдуть, і тут вже буде сюрпризом, адже ми збудуємо декілька нових майданчиків, на яких можна буде займатися єдиноборствами: боротьбою, боксом, адже раніше у таборі саме цього постійно не вистачало і це було проблемою.

Тож планують розпочати будівництво спортивного майданчика для єдиноборств та розширювати територію табору. Щоб наступного року діти змогли користуватися новими санвузлами і душовими, оновленою їдальнею, мали змогу відпочивати в нових альтанках.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію