Підприємець має план, як очистити Гадяч від сміття

Як вирішити проблему стихійних сміттєзвалищ? Гадяцький підприємець Антон Шульга готовий спробувати зробити це на місцевому рівні. Чекає, доки його ідею підтримає міська влада. Йти назустріч йому поки що не поспішають. Подробиці - у наступному сюжеті.

Антон Шульга - молодий підприємець із Гадяча. Зараз займається збором та обробкою твердих побутових відходів. Вчився у столиці, планував там і залишитися. Додому повернувся у 2015-му. Замінив тата, який пішов воювати на Донбас, у сімейному бізнесі. А згодом, разом із другом дитинства Андрієм Гаврилком, заснував і свій. 

Антон Шульга, підприємець

- Гадяч - маленьке місто. Тут є свій пік, чого можна досягти. Більше не витиснеш. Хотілося б іще розширюватися. Але на розширення потрібен капітал. У моїх батьків немає великих коштів. У Андрія так само. Ми - із простих сімей.

Хлопець розповідає: у бізнес треба вкладати гроші. Причому, немалі. І тільки тоді буде належна віддача.

Антон Шульга, підприємець

- Ми не маємо можливості вкладати 50 тисяч доларів чи більше. Ми почали із мінімального. Стараємося оцей капітал, що заробили, далі вкидати. Тому є нюанси, коли ми не можемо розвиватися, як хочемо.

Андрій бував за кордоном, де переймав досвід. Дещо запровадив і у своїй власній справі. Нашим людям чомусь соромно здавати вторсировину, а німці, навпаки, - на крутих тачках привозять, розповідає. Зізнається: підприємництвом у Гадячі займатися непросто.

Антон Шульга, підприємець

- У нас у Гадячі до 10 молодих підприємців. Я, думаю, усім їм не дуже легко. Я чесно спілкуюся із багатьма. І в нашій ситуації простіше поїхати у Харків, Київ на роботу і заробляти більші кошти, ніж займатися підприємницькою діяльністю.

Антон має свій план, як очистити місто від сміття. Готовий на своєму об'єкті встановити сортувальну лінію (яку кілька років тому придбала міська рада) і займатися переробкою вторсировини у великих об'ємах. У цьому підприємець бачить майбутнє та вирішення проблеми стихійних сміттєзвалищ. Наразі він чекає, щоб його ідею підтримала міська влада.

Антон Шульга, підприємець

- Я звертався у міську раду, до комунального підприємства. Говорив, що мені мало, мені треба більше. Дайте мені той полігон. Немає ніякої реакції.

І все ж підприємець сподівається: рано чи пізно віз буде зрушено з місця. І задумане вдасться втілити у життя.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію