В області хочуть розробити проєкт Програми розвитку мисливських господарств Полтавщини

На базі ДП "Новосанжарське лісове господарство" відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. 

У контексті питання про виконання розпорядження голови Полтавської обласної ради від 20.02.2020 № 32 «Про створення робочої групи для об’єктивного висвітлення стану мисливського господарства на території Полтавської області та прийняття мір щодо оперативного реагування для збереження поголів’я мисливських тварин», депутати заслухали та проаналізували інформацію представника робочої групи, мисливствознавця Петра Носа щодо стану мисливських господарств у Полтавській області та перспектив їх розвитку.

Йшлося, зокрема, про необхідність реформування галузі, посилення контролю за якісним веденням господарств користувачами мисливських угідь, забезпечення збільшення поголів’я мисливських видів тварин і птиці, їх розселення в природних умовах, охорону від браконьєрства та підняття рівня просвітницько-виховної роботи.

Наразі комісія рекомендувала Полтавському обласному управлінню лісового та мисливського господарства посилити контроль за роботою мисливських господарств області, а також розробити проєкт обласної Програми розвитку мисливських господарств Полтавської області та внести його на розгляд обласної ради в установленому порядку.

Облдержадміністрації рекомендовано не встановлювати в регіоні безпідставну заборону полювання, повідомляє Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію