Миргородський лісгосп проходить сертифікацію деревної продукції за системою FSC

ДП "Миргородський лісгосп" перший в області проходить сертифікацію ланцюжка постачання напівфабрикатів та готової продукції за системою FSC, яке проводить ТОВ "Легалліс Україна". 

Минулого року підприємство одним з перших в області пройшов сертифікацію відповідно до встановлених вимог Лісової наглядової Ради та отримав міжнародний сертифікат відповідності ведення лісового господарства FSC (Forest Stewardship Council).

Наразі у лісгоспі проводять сертифікацію готової продукції, яку виготовляють на підприємстві, передає Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства.

У  межах підприємства з власної FSC-сертифікованої сировини, тобто деревини в круглому вигляді від заготівлі, виготовляється і відвантажується продукція споживачам FSC- сертифікованої продукції. У лісгоспі призначені відповідальні особи за функціонування ланцюга постачання за схемою FSC. Для забезпечення виконання окремих вимог стандарту також призначено додатково групу відповідальних працівників, повідомили в Миргородському лісгоспі. Сертифікація проводиться в двох пунктах переробки деревини Комишнянського та Гоголівського лісництв. 

Зазначимо, наявність сертифікату FSC засвідчує, що лісова продукція надходить з лісів, ведення господарства в яких здійснюється на принципах невиснажливого, постійного і неперервного лісокористування, з врахуванням питань охорони довкілля, збереження біорізноманіття, інтересів працівників лісу та місцевого населення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію