Інноваційний досвід підприємства «KONSORT»

14 років у селі Щербані під Полтавою працює потужний український завод «KONSORT», основним напрямком роботи якого є проектування, виробництво і сервісне обслуговування конвеєрного обладнання, технологічних систем виробництва, складського обладнання та техніки. Одне з провідних вітчизняних підприємств постійно та швидко розвивається, ставлячи, зокрема, за мету допомогти клієнту стати більш конкурентоспроможними, в тому числі – і шляхом оптимізації витрат. Останнім часом два рази на тиждень на «KONSORT» за підтримки Полтавської Асоціації Бізнесу проводять екскурсії для керівників провідних полтавських підприємств, щоб поділитися успішним досвідом своєї роботи на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

День відкритих дверей надзвичайно цікаво, доступно та головне корисно проводить виконавчий директор Асоціації «KONSORT» Алла Костенко. Це екскурсія виробничими корпусами підприємства, знайомство з LEAN-технологіями у виробництві та управлінні, демонстрація технологічних можливостей, обговорення бізнес-процесів та корпоративної культури компанії. Окрім власного виробництва, автоматизації обладнання клієнта, його ремонтом з виїздом мобільних бригад цілодобово і будь-якого дня тижня тут ще й впроваджують інноваційні ідеї.

Алла Костенко, виконавчий директор Асоціації «KONSORT»    

- Клієнт має ідею, він звертається до нас, ми робимо її на папері, робимо 3D моделі, це все безкоштовно, ми беремо кошти, тільки коли починається процес виробництва. Тобто, з нами клієнти можуть втілити свої ідеї в роботу. Все, що стосується металу, – це до нас. І нам плюс в тому, що ми виробляємо обладнання за 15 днів. Якщо, наприклад, брати Європейського виробника, вони в цей час тільки обговорюють ідею – 15, 20 днів. Ми в цей час вже привозимо.

Підприємство «KONSORT» відповідає європейським стандартам якості, співпрацює з великими міжнародними компаніями та зараз швидко завойовує європейські ринки. Тут створюється обладнання для автоматизації виробництва та логістики, на спільному з поляками підприємстві виготовляють конвейєрні стрічки, та й взагалі працюють в різноманітних напрямках.

Алла Костенко, виконавчий директор Асоціації «KONSORT»    

- Зазвичай люди кажуть, це наша фішка, ми робимо тільки для горіхів, і все. Як наші партнери грузини. Ми робимо і для горіхів, і для ягід, для різних там равликів, це може бути для щебеня, для піску, для будь-якого продукту: сипучого, пакованого, в коробці, тобто нам плюс, що ми диверсифікуємося.

Зараз тут впроваджують новий екологічний напрямок – переробка сміття.

Алла Костенко, виконавчий директор Асоціації «KONSORT»    

- Зараз в нас є інноваційна ідея, і зараз в роботі, і вже впроваджена, стоїть у Веселівській громаді – це мобільна сортувальна лінія у фурі, яку можна підвезти до будь-якого сміттєзвалища, переробити сміття, зробити корисну фракцію і залишити органіку, щоб вона удобрювала поля.

До речі, в Україні вже працює близько 20 таких сортувальних ліній заводу «KONSORT». А впроваджують в життя різноманітні передові  ідеї у Полтаві 130 спеціалістів, які є для нас головною цінністю, розповідає Алла Костенко. Вони мають повний соцпакет, оплачуване лікування, безкоштовне харчування.

Алла Костенко, виконавчий директор Асоціації «KONSORT»

- Я говорю – прекрасно для чоловіків. Вони приходять, тут поїли, на роботу безкоштовно приїхали, безкоштовно полікувалися, а зарплату – дітям і дружинам. Люди в цьому плані гарно облаштовані.

Працівники постійно відвідують різноманітні тренінги, є на підприємстві корпоративна бібліотека. Керівники провідних полтавських підприємств подякували за те, що в «Консорті» поділилися успішним досвідом своєї роботи.

Ігор Горелов, менеджер компанії «Аврора»

- Минулого разу був в гостях два з половиною роки тому, і порівняти те, що було тоді, і зараз, то це значна різниця, дуже суттєва. Раніше тільки, можливо, говорили про 5С, а зараз реально ця компанія його зробила, впровадила, і на високому рівні, з високим рівнем візуалізації, бачу навкруги, результати класні.

Юліана Линник, менеджер групи компаній «Автотранс»

- Наскільки подобається підхід, командна робота, те, що люди використовують знання, технології, які допомагають розвиватися. І якщо чесно, це те, що спонукає жити далі, творити, і взагалі дуже цікаво. Я, звичайно, не працюю в «Консорті», але хочеться сказати полтавцям – приходьте сюди на роботу.

Зараз підприємство «KONSORT» має близько 350-ти клієнтів, і бажає своїм партнерам подальшого зростання та вдосконалення.

Алла Костенко, виконавчий директор Асоціації «KONSORT»    

- Я бажаю росту, ідей, покращення, і хочу, щоб ми обмінювалися досвідом і ставали кращими з кожним днем.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію