Нагородили учасників першого в Полтаві паркового забігу «310 км разом»

Нагадаємо 27, 28 і 29 червня у парках міста з нагоди 310-ї річниці Конституції Пилипа Орлика полтавці пробігли 310 кілометрів по 1 км для кожного учасника.

Від малого до великого – всі мали змогу взяти участь у парковому забігу «310 км разом». За словами організаторів, цей марафон – не про те, хто вище, сильніше, швидше, а про те, що кожен може підтримати місцеві парки та бігову інфраструктуру.

Катерина Бабіч, заступниця директора парку «Перемоги»

- Бігали за кожну доріжку, за кожен стовп, котрий має світитися для того, щоб було комфортно бігати. Бігали за ідею і медальку в тому числі. Круто було, що це було так підтримано.

Акцію проводили з нагоди 310-річчя від створення Конституції Пилипа Орлика. Саме тому організатори обрали таку відстань. Така сама мала бути й кількість учасників, втім, їх було більше. Реєстрація на участь була дуже активною і тривала всього 3 дні.

Олена Ромас, директор Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської̈ міської ради

- Ідея поєднати забіг з Днем Конституції – це було вперше. Я вам повинна сказати, що ця ідея дуже сподобалась. Це символічно, оригінально, здорово.

До забігу долучились спортивні та бігові клуби міста.

Неля Агапова, представниця бігового клубу міста

- Забіг був оголошений в режимі онлайн. Було виділено 3 святкових дні, протягом яких учасники змогли у зручний для них час пробігти дистанцію від 1 км. 

Найстаршим учасником забігу став Віталій Сердюк. Чоловіку 74 роки.

Віталій Сердюк, учасник забігу

- Як було мені 6 років, я жив у райцентрі Котельві. У нас була одноповерхова будівля довга. Ось я вечорами навколо неї бігав. Батько казав, що щось з Віталіком ненормальне. Думаю, раз так батьки кажуть, то треба ховатися. Вони на роботі, а я вдень бігаю.

Зараз пан Віталій дуже радий, що не потрібно ховатись, а навпаки, слід популяризувати біг. Хто не отримав медаль цього дня, зможе її забрати в індивідуальному порядку упродовж 14 днів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію