Будівництво автодороги Н-31 Дніпро-Решетилівка контролюватимуть фахівці з Польщі

У Полтаві підписали угоду між Службою автодоріг у Полтавській області та польською компанією «B-Act Sp.z o.o.».

Відтепер представники польської компанії контролюватимуть якість та хід будівництва дороги на обході Решетилівки. Це майже 20 кілометрів автошляху - від 150 до 168 кілометру. Компанія “Б - АКТ” перемогла у системі електронних закупівель Prozorro. Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов вважає це досить важливим.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА 

- Коли ми кажемо про якість – це дуже головне і принципове для нас. Щоб ці траси відповідали усім стандартам, критеріям, які мають та існують для такого роду будівництва.

Компанія «B-Act Sp. z o.o.» має багаторічний досвід успішної участі у реалізації інфраструктурних проєктів на території держав Європейського Союзу.

Юрій Середа, директор Представництва “Б - АКТ” 

- Має досить значний досвід протягом тривалого часу реалізації інфраструктурних проєктів, а саме технічного нагляду за будівництвом об’єктів інфраструктури, соціальної сфери як в Польщі, так і в інших країнах Європи.

У Службі автомобільних доріг у Полтавській області переконані: співробітництво з поляками дозволить зробити об'єкт досить якісним.

Іван Краповницький, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області 

- Насамперед, ми отримаємо дуже якісний продукт, який зможе виконати свої основні функції протягом усієї експлуатації цього об’єкту.

Представники ж польської фірми запевняють: це крок до поступового приведення українських доріг до європейського рівня.

Юрій Середа, директор Представництва “Б - АКТ” 

- Залучення, як польських, так і українських фахівців із досвідом роботи у Європі та знанням нашого українського законодавства, знанням вимог державних будівельних норм нашими експертами сприятиме найкращій реалізації цього проєкту і, відповідно, підвищення якості технічного нагляду, який здійснюватиметься під час реконструкції і будівництва автомобільних доріг.

Олег Синєгубов співпрацею із поляками задоволений. Чекає, що вона дасть нові позитивні результати.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА 

- Такого рівня співпраці у нас ще не було. Коли у нас вирішуються усі питання, ми залучаємо додаткове державне фінансування та інвестування у нашу Полтавщину для того, щоб іще більше збудувати якісніших доріг.

Нагадаємо, автодорога Н-31 Дніпро-Решетилівка будується у рамках програми “Велике будівництво”. А польська компанія контролюватиме виконання усіх необхідних стандартів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію