Власники квартир будинку у Розсошенцях знову вийшли на мітинг

Знову протестують. Вкотре вийшли на мирний мітинг власники квартир новобудови по вулиці Параджанова у Розсошенцях Полтавського району. Цього разу вирішили перекрити дорогу. Люди невдоволені тим, що житло купили ще 2018-го року, а комунікації до будинку досі не підведені. Подробиці – у сюжеті Аліни Боровик.

1,5 роки тому власники квартир могли переїхати до своїх новеньких осель. Проте, досі доводиться жити в орендованих приміщеннях чи у родичів. У червні цього року вони уже збирались на мирний мітинг. Тоді з людьми говорив забудовник, директор Полтавського домобудівельного комбінату Максим Макаров. За його словами, проблеми є лише з підключенням електроенергії. Адже, підстанція розрахована на весь квартал. А сюди належать і недобудови. 

Максим Макаров, директор ТОВ «Полтавський ДБК»

- Ми робимо все можливе, щоб цю підстанцію здати вже, не чекати тих будинків. Технічну можливість, що стосується підстанції, десь 2-3 тижні. Водопровід, газ, тут воно більше залежить від того, наскільки швидко мешканці оформлять договори.

Після почутих обіцянок люди чекали результату. 

Юрій Ткаченко, власник квартири 

- Ми взяли паузу на місяць, не проводили ніяких дій, мітингів, забастовок, нічого. Але місяць пройшов, і взагалі нічого не зроблено, навіть на 2%.

Цього разу забудовник на мітинг не приїхав. У ДБК кажуть, проблему ще не вирішили. 

Тамара, начальник відділу продажу квартир ТОВ «Полтавський ДБК»

- Пока не решилось, по последним данным, это должно случиться до конца июля.

За словами власників квартир, їх просять почекати ще. 

Надія Цимбалюк, власниця квартири

- Відповіді: всі документи передані, ведуться усунення недоліків. Чекайте. До 8 серпня тепер. Це уже з березня місяця ми збираємось. Кожного разу нам потрібно зібрати збори для того, щоб нам щось сказали.

Власники квартир написали колективну заяву до поліції. За словами Юрія Ткаченка, зібрали понад 50 підписів ошуканих людей. 

Юрій Ткаченко, власник квартири 

- Колективна заява у поліцію про вчинення шахрайських дій і про невиконання умов між інвесторами і забудовником. Можливо, таким чином будуть якісь дії.

Власники квартир будинку на Параджанова вирішили почекати ще місяць. Якщо ситуація з підключенням комунікацій не зрушить з місця, планують влаштовувати пікет під стінами облдержадміністрації. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію