У Полтаві демонтували незаконний МАФ

Демонтаж МАФа провели по вулиці Ціолковського, 51-А.

Інспекція з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжує системний демонтаж незаконно встановлених об'єктів. З початку року в місті демонтували близько сотні незаконно встановлених МАФів та літніх майданчиків.

Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку міста Полтава, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюють у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив'язки при її встановленні та в разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив'язки, інших дозвільних документів.

Сьогодні, згідно з рішенням відповідної комісії, відбувся демонтаж МАФа по вулиці Ціолковського, 51-А.

Начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Антон Тонконог зазначив:

"Тимчасова споруда розташована тут більше 5 років без будь-яких дозвільних документів. Вона у занедбаному стані. На сьогодні є рішення комісії по тимчасовим спорудам про її демонтаж. Власник цієї прибудови не вийшов на зв’язок. Поряд же розташована тимчасова споруда, на яку є паспорт прив’язки, підприємець здійснює підприємницьку діяльність. Він не заперечував проти демонтажу, а й сам неодноразово піднімав перед нашою інспекцією це питання. Скаржилися на занедбаність і місцеві мешканці".

Після демонтажу споруда зберігатиметься на території КАТП-1628. Системна робота Інспекції триває.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію