В одному з магазинів Полтави виявили неналежно марковане електробладнання

Під час проведення планової перевірки характеристик продукції в одному з магазинів міста, органом ринкового нагляду виявлено розповсюдження 12-ти одиниць електричного та електронного обладнання, що не відповідає вимогам Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання та Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання.

На продукції відсутнє найменування виробника та імпортера, зареєстроване комерційне найменування чи зареєстрована торговельна марка (знак для товарів і послуг) та їхня контактна поштова адреса, згідно з вимогами закону про порядок застосування мов. У тому числі, на продукції відсутній знак відповідності технічним регламентам, повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області.

За результатами перевірки, органом ринкового нагляду ухвалено 12 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, шляхом тимчасової заборони надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності. Це передбачає повернення продукції по ланцюгу постачання для усунення невідповідності.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію