Нагородили переможців «Карнавалу візочків-2020»

У Горішніх Плавнях нагородили переможців конкурсу «Карнавал візочків 2020», який цього року проходив оnline.

Для участі у конкурсі треба було розмістити у стрічці Фейсбук-групи «Карнавал колясок» фото з сімейного архіву – з учасником на фоні оригінального дитячого візочка чи іншого дитячого транспорту за будь-який рік. Відзнаки отримали лідери за лайками, а також родини, які цьогоріч виготовили нові візочки. Поліна з матусею здобули подвійну перемогу: за виготовлення нового візочка та друге місце – за лайками.

Олена Кобеляцька, мама Поліни

- Ми виклали фото за 18 рік – там, де ми були бджілками, і вирішили в цьому році також зробити щось нове, більш креативніше. Ми намагалися щось виконати такого, щоб іще не було. Тому ми вирішили, щоб лебідь був.

Вдруге до «Карнавалу візочків» долучилася сім’я Жолобів. Цьогоріч втілили нову ідею: транспорт Даміра перетворився на «Мийдодіра» – персонажа з його улюбленої казки. До того ж нині тема чистоти і зокрема миття рук – актуальна, як ніколи, зазначає матуся.

Марина Жолоб, мама Даміра 

- Усі рекомендують мити руки, і ми Дамірку також привчаємо. З прогулянки приходимо – ми, да? Миємо біжим ручки. Ну і ми так вирішили, що в нас буде мійдодир. У нас повинні були бути також там спецефекти, ну так як це було онлайн, нам не вдалося їх показати. Нам там тато зробив такий невеликий кран, повинна була бути вода, ну її не видно було на фотографіях, і багато-багато мильних бульбашок: від маленьких до великих.

А це – візочок «ТімКвін» маленького Тимура. За кількістю лайків, юний водій спорткару на фото 2018-го року посів третє місце.

Ірина Курманова, бабуся Тимура

- Лайкали майже всі: і з групи, де дитина відвідує, і наш дошкільний заклад весь підтримували учасників. Шкода, що зайняли трішки не 1 місце, бо хотілося б, але ми, ну, на цьому не зупиняємося, думаю, що будемо далі якось брати участь.

Учасники задоволені, що конкурс відбувся усупереч карантину, хоч і в онлайн-форматі, за що вдячні організаторам. Цього разу до «Карнавалу візочків» долучилися 14 сімей. Організатори закликають надалі долучатися якомога більше родин.

Наталія Клімова, організатор конкурсу «Карнавал візочків»

- Дорогі, підключайтеся, ми є в Фейсбуці. Вбиваєте просто «Карнавал колясок» наша група, тому що в наступному році у нас ювілей - це 10-річчя, я хочу, щоб більше нас, тому що я впевнена, я знаю, що у нас багато креативних сімей, і тим більше таке щастя для діток.

Переможці отримали подарунки та дипломи від родини Клімових і відділу у справах сім’ї та молоді. Конкурс проходив за підтримки відділу у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики міської ради. Наступного року «Карнавал візочків» відзначить свій 10-ти річний ювілей. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію