Перевірка дотримання карантинних заходів у закладах громадського харчування Полтави

Фахівці Держпродспоживслужби перевіряють ресторани Полтави на дотримання карантинних заходів. У 2-х закладах харчування побували наші кореспонденти. Зустріли там не приязно. Говорити на камеру представники ресторанів відмовились, фільмували перевірку - не захотіли. Що нам вдалось з’ясувати - дивіться у сюжеті. 

Фахівці заходять до закладу.  Повідомляють про позапланову перевірку. 

- Ми у вашому закладі на виконання постанови головного санітарного лікаря України №32.

Дочекались уповноважену особу. Підприємець брати участь у перевірці на камеру відмовився. Працівники Держпродспоживслужби повідомляють, знайшли до 10 порушень. 

Ірина Бородіна, державний інспектор ГУ Держпродспоживслужби у Полт. обл.

- Не вказана розмітка як повинен бути клієнт у черзі. Повинна бути дистанція 1,5 метри. Продавець-касир знаходився на момент обстеження без захисних окулярів та екрану, ми бачили, що працює відкрита кухня, яка не дозволена. А якщо і дозволена, то повинна бути перегородка між покупцем та цією кухнею.

Без порушень не обійшлось і на літньому майданчику. 

Ірина Бородіна, державний інспектор ГУ Держпродспоживслужби у Полт. обл.

- Меню взагалі не використовується, також офіціант без захисних окулярів та екрану, відсутній деззасіб, для прибирання приміщень у кінці робочої зміни. У ході цих порушень ми винесли припис про усунення правопорушення санітарного законодавства та постанови головного санітарного лікаря.

- Що вимагає законодавство, значить ми будемо дотримуватись.

У Держпродспоживслужбі пояснили, якщо всі порушення не усунуть за добу, на підприємця випишуть протокол.  А у столиці поліцейські за 2 дні перевірили 531 заклад господарської діяльності з надання різних послуг та склали 97 адміністративних протоколів за порушення умов карантину. Це передбачає накладення штрафу на посадових осіб від 34 до 170 тисяч гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію