Прокурори довели вину двох осіб у крадіжках з квартир полтавців

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

За даними слідства, упродовж червня-вересня 2019 року зловмисники викрали з будинків та квартир полтавців майна на загальну суму майже 25 тис. грн.

За підтримання публічного обвинувачення прокуратури Октябрський районний суд Полтави постановив вирок стосовно 2 жителів Донецької та Полтавської областей, яких обвинувачували у крадіжках, поєднаних із проникненням у житло, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 185 КК України).         

За даними слідства, упродовж червня-вересня 2019 року зловмисники викрали з будинків та квартир полтавців майна на загальну суму майже 25 тис. грн. Не гребували нічим: ні ювелірними виробами, ні побутовою технікою, а в одній із осель забрали навіть коробку цукерок. У справі 4 епізоди.

Обом особам до призначених суд частково приєднав не відбуті покарання за попередніми вироками. Таким чином, за скоєне, якщо вирок суду першої інстанції набере законної сили, один із чоловіків проведе за ґратами 6 років, інший – 5 років і 6 місяців, повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію