Коли в Полтаві відкриють скейт-парк

До кінця серпня у мікрорайні Алмазний у Полтаві планують відкрити новий скейт-парк. Це великий проєкт, загальна вартість якого більше 1 млн грн.

Нагадаємо, у 2018 році 786 полтавців підтримали його під час голосування за ініціативи у рамках реалізації програми "Партиципаторного бюджетування".

Як проходять роботи з облаштування, оглянули перший заступник міського голови Ігор Федій разом із начальником управління капітального будівництва Володимиром Годнею. Нині там уже заасфальтували майданчик, а найближчим часом встановлять 14 фігур для виконання вправ, інформує Полтавська міська рада.

Ігор Федій наголосив, що створення у місті спортивного простору для молоді – пріоритет роботи міської влади і зараз цьому приділяють велику увагу:

"Створення скейт-парку у цьому мікрорайоні дасть можливість молоді фізично розвиватися та з користю проводити вільний час. Полтава – місто ініціативної та активної молоді, тож ми завжди підтримуємо креативні ідеї. Наразі цей проєкт ми реалізуємо у тісній співпраці з його автором Євгенієм Марченко, який висловив власне бачення розвитку міського середовища завдяки «Бюджету участі». Тож, не збираємося зупинятися на одному спортивному просторі, а працюватимемо і над створенням подібних локацій в інших мікрорайонах міста".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію