Миргородцям робитимуть безкоштовне УЗД

Уже незабаром миргородці зможуть безкоштовне пройти ультразвукове дослідження щитовидної залози, молочних залоз, органів черевної порожнини, органів сечостатевої та серцево-судинної системи.

Для зміцнення здоров'я містян, збереження працездатності, поліпшення демографічної ситуації та підвищення ефективності медико-санітарної допомоги міським жителям, на 57-й сесії міської ради виділили кошти для облаштування кабінету УЗД. Кошти перерозподілили за програмою "Здоров'я жителів міста Миргорода на 2020 рік", повідомляють на сайті Миргородської міської ради.

"Створення належних умов для надання медичної допомоги миргородцям та облаштування кабінету ультразвукового дослідження – це черговий крок по впровадженню заходів з покращення профілактики, діагностики та лікування злоякісних новоутворень у жителів міста,"- прокоментував міський голова Сергій Соломаха.

Кабінет ультразвукового дослідження незабаром запрацює в амбулаторії сімейної медицини по вул. Старосвітській, 22/5.

За словами керівника комунального некомерційного підприємство "Миргородський міський центр первинної медико–санітарної допомоги" Олександра Фошина, обстеження пацієнти отримуватимуть за направленням сімейного лікаря.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію