Полтавщина ввійшла в трійку областей, де зафіксована найменша кількість хворих на COVID-19

Найменша кількість активних хворих на 100 тис. населення, відповідно і найменший ризик інфікування зафіксовано в Луганській (0,9), Херсонській (1,5), Полтавській (1,7), Дніпропетровській (2,8), Сумській (3,7) та Запорізькій (5,0) областях.

Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, йдеться на сайті Полтавської ОДА.

4 дні поспіль в Україні кількість активних хворих менша ніж кількість завершених випадків (люди, які одужали + померлі). Станом на 13 липня, відсоток завершених випадків - 51,5%.

Як зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, таких результатів в регіоні досягли завдяки спільним та скоординованим діям місцевої влади, бізнесу та волонтерів. 

"Полтавська область має один із найнижчих показників захворюваності по Україні. Такої успішності досягли завдяки рішучості та ефективності керівництва області та органів місцевого самоврядування й допомоги бізнесу. З перших днів поширення COVID-19 в регіоні було запроваджено карантин. Завдяки жорстким мірам, які були введені та дотримання їх громадянами, нам вдалося призупинити розповсюдження інфекції", – сказав Олег Синєгубов. 

Очільник області наголосив, що розслаблятися рано. Коронавірус не зник. Поки що в регіоні  діє адаптивний карантин. Тому носіння масок, миття рук і соціальна дистанція, як би важко не було, поки залишаються.

Статистика коронавірусу в Україні на 14 липня свідчить про 54 771 хворого. За добу Covid-19 виявили ще у 638 осіб. Одужав за добу 651 пацієнт, загалом – 27 154. Водночас, померло за добу 14 людей, загалом -1 412.

За останню добу на Полтавщині не зафіксовано нових випадків захворювання на коронавірус.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію