На телеканалі «Центральний» вперше вийде програма у форматі ток-шоу

Команда нашого телеканалу рішуче входить у новий творчий сезон. Після карантинних обмежень виробництво власного контенту – у пріоритеті. Зараз програми, відзняті самостійно, наповнюють 50% ефірного часу. У планах – збільшувати цей показник. А нещодавно наш телеканал відзняв перший випуск гостро-соціального ток-шоу.

7 ранку. Неділя. На знімальному майданчику вже розставлені камери, працюють оператори, режисери, технічні працівники та решта команди. За мить тут розпочнуться зйомки нового проєкту нашого телеканалу.

Програма у форматі ток-шоу на нашому телеканалі стартує вперше. Її ідейним натхненником стала Олена Добряк. До телевізійного життя вона багато років займалась волонтерством, тепер же допомагає людям – словом. Жінка каже, є такі проблеми, про які варто говорити.

Олена Добряк, авторка ток-шоу «Розфарбуй життя»

- Виникло бажання зробити масштабний проєкт, де будуть залучені експерти, які зможуть допомогти даним сім'ям, і люди, котрі присутні в якості гостей.

Все, що глядач бачить на екрані, потребує ретельної підготовки та організації. Щоб відзняти один випуск 45-хвилинної програми, інколи потрібно декілька місяців титанічної роботи. Написати сценарій недостатньо для створення якісного контенту. Вибір локацій, трансфер та навіть наявність води на знімальному майданчику – все це лягає на плечі продюсера.

Олександр Наконечний, програмний директор, продюсер телеканалу «Центральний»

- Найважче – це працювати з людьми. Ми постійно шукаємо ту точку, в якій сконцентруються всі наші зусилля. Найбільше я пишаюся своєю роботою, лише коли бачу результат.

Криза може стати стимулом та двигуном для розвитку. В цьому впевнений директор нашого телеканалу Олег Зонтов. Карантин нам дав час для роздумів над новими проєктами. Після ж його пом'якшення ефірна сітка поповнилась інформаційними, розважальними та соціальними програмами власного виробництва.

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Сьогодні є дуже позитивний тренд у суспільстві, ми поступово виходимо з карантинних заходів. Попри те, що у телевізійній індустрії зараз скорочення, телеканал «Центральний» входить в новий творчий сезон.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію