Взяли під варту підозрюваних у підриві автівки

Сьогодні у Полтаві суд обрав запобіжні заходи для чотирьох підозрюваних у підриві та грабежі автівки «Укрпошти». Їх арештували на два місяці. За клопотанням прокурора засідання відбулися у закритому режимі. Більше розповість Ольга Гриненко. 

Запобіжні заходи чотирьом підозрюваним обирали по черзі. Спочатку суд розглядав клопотання слідчого щодо взяття під варту  підозрюваного Сергій Сіденка. Йому 28 років й він – житель Лубенського району. На засіданні прокурор Олександр Шандиба звернувся з клопотанням про закритий розгляд кримінальної справи. 

Олександр Шандиба, прокурор

- Відомості, які будуть проголошені у судовому засіданні стороною обвинувачення для обрання запобіжного заходу щодо підозрюваного, я вважаю, є таємницею досудового розслідування. Я просив би видалити представників преси із зали засідання й запросити їх на оголошення ухвали.

Суддя Володимир Бугрій задовольнив клопотання прокурора. Й продовжив засідання у закритому режимі. Через сорок хвилин журналістів запросили до зали й суддя зачав ухвалу.

Володимир Бугрій, суддя 

- Суд ухвалив клопотання задовольнити. Обрати щодо підозрюваного Сіденка Сергія Олександровича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строком 60 діб без визначення розміру застави. Строк тримання під вартою рахувати з 10 липня 2020 року з 23 години 15 хвилин. Строк дії ухвали: до 23 години 15 хвилин сьомого вересня 2020 року. 

Олег Колєсніков, адвокат підозрюваного Сергія Сіденка 

- Я вважаю, що можна було внести альтернативу або у вигляді застави в певному розмірі, або цілодобовий домашній арешт. Оскільки я не зовсім погоджуюсь з тою інкримінацією, яку озвучили органи досудового розлідування.

Через підрив службової автівки «Укрпошти» кримінальне провадження розпочате за двома статтями. Це розбій із заволодінням майна у великих розмірах та замах на умисне вбивство, розповіла речниця обласної прокуратури Людмила Іващук. Санкція статей передбачає до п'ятнадцяти років позбавлення волі або довічне ув'язнення. 

Олег Колєсніков, адвокат підозрюваного Сергія Сіденка 

- На рахунок визнання своєї вини, мій клієнт просив, щоб я утримався від будь-яких коментарів з цього приводу й з приводу його затримання на даний момент.

Суд взяв під варту на два місяці ще трьох підозрюваних у підриві автівки «Укрпошти». Всі вони – жителі Лубенського району. Нагадаємо, службовий автомобіль «Укрпошти» підірвали сьомого липня близько десятої години біля села Тишки Лубенського району. Авто прямувало до Лохвиці. Про це розповів заступник керівника «Укрпошти» Олександр Перцовський. Тоді із автівки вкрали табельний пістолет та два мільйона сімсот тисяч гривень. Зокрема, це гроші на пенсії, розповів Олександр Перцовський. Осколкові поранення отримали працівниця «Укрпошти» та водій. Останньому видалили око. Нині вони обоє в міській лікарні у Лубнах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію