У Полтаві встановили поїлки для вуличних тварин

У період спеки вуличні тварини потерпають від спраги. Тому у мікрорайоні Левада  взялися встановлювати поїлки і закликають робити це небайдужих містян. 

Від спеки, так само, як і люди, а можливо, навіть більше страждають тварини. І якщо про домашніх улюбленців подбають господарі, то безпритульним, щоб врятуватись від сонця, доводиться шукати воду. За словами ветлікаря, собаки та коти також можуть отримати сонячний або тепловий удар. Саме тому у мікрорайоні Левада встановили поїлки.

Євген Нагорний, полтавець

- Ішли з дружиною і побачили кішечку, яка просто валялась на сонці та вмирала від спраги, а напоїти було її ніяк.

Загалом на Леваді встановили 10 поїлок, але, за словами Євгена, планують збільшувати цю кількість. Миють та доливають воду щодня.

Євген Нагорний, полтавець

- Показати приклад, що це доступно. Ідея полягала в тому, щоб люди поставили поїлки біля своїх будинків і тварини могли пити воду.

Єдине, на що скаржиться Євген, – деякі полтавці смітять в поїлки, або ж під час вигулу не прибирають за тваринами. Саме тому на Леваді встановили й таблички з проханням підтримувати порядок у мікрорайоні.

За словами ж ветлікаря, полтавці мають знати, що поїлки несуть не лише позитив, а й можливі проблеми.

Максим Діденко, завідувач міським відділенням Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини

- З гуманної точки зору – це непогана ідея, але ж виникає дуже багато проблем. По-перше, це зараження, адже контакт з цією поїлкою буде у кількох тварин одночасно. Потім, ще одна проблема – інфекційні хвороби. На жаль, не всі тварини мають щеплення.

У Європі ж встановлення поїлок для вуличних тварин – звичайна практика.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію