Кримінальне провадження щодо затримання поліцейськими кременчуківця

Кременчуцька міська прокуратура розпочала кримінальне провадження стосовно перевищення службових повноважень трьома патрульними поліцейськими.

Про це розповіла речниця обласної прокуратури Людмила Іващук. Провадження розпочали за другою частиною статті 365. Санкція статті: до восьми років позбавлення волі. Або заборона до трьох років працювати у поліції. Подія сталася у квітні цього року у парку «Придніпровський» в Кременчуці. Тоді під час патрулювання нацгвардійці зробили зауваження двом нетверезим чоловікам. Виникла суперечка, й віськовослужбовці викликали поліцейських.      

Людмила Іващук, речниця прокуратури Полтавської області 

- Приїхавши на виклик, патрульні застосували до одного з чоловіків сльозогінний засіб, заламали руки за спину, щоб вдягнути кайданки, і вдарили ногою. У подальшому у відділу поліції, куди затриманого привезли, щоб скласти адміністративний протокол, патрульні прикували затриманого наручниками до металевих поручнів, і в такому положенні людина пробула майже годину. Відомості про даний факт внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань. А досудове розслідування доручено провести територіальному управлінню Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтава.

Ярослава Крамаренко, начальниця відділення зв’язків з громадськістю батальйону патрульної поліції Кременчука 

- Щодо працівників, які здійснювали затримання: один із них, який активно проводив затримання – він звільнений. Він не працює у лавах патрульної поліції. По іншим співробітникам проводиться службове розслідування. Один звільнений, двоє – службове розслідування зараз у реальному часі воно проводиться, воно ще не закінчилося.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію