Друге сесійне засідання без формату «онлайн»

Депутати Полтавської міськради сьомого скликання зібралися на засідання тридцять п’ятої сесії, щоб розглянути 38 питань. На порядку – низка питань із різних сфер. Які ключові рішення прийняли – далі у сюжеті.

Перше питання – традиційне, бюджетне. Депутати голосували за зміни: скорочення видатків на галузі освіти, охорони здоров'я та культури. 

Додаткове та суттєве дофінансування отримає лише управління ЖКГ, яке витратить кошти з перерозподілу бюджету на ремонти доріг та утримання вулиць. 

Тетяна Чумак, голова бюджетно-фінансового управління 

- Управлінню освіти пропонується вивільнити асигнування в обсязі 21 млн. гривень, частина з них – з табору «Супутник», внаслідок того, що влітку 2020 року відбудеться лише одна оздоровча зміна замість 4, як це планувалося при формуванні бюджету. На понад 8 мільйонів зменшити асигнування по харчуванню учнів ЗОШ у зв'язку з продовженням карантину.

За інформацією голови бюджетно-фінансового управління Тетяни Чумак, наразі Полтава має недовиконання бюджету у 66,6 млн грн з планових 3 млрд 113 млн грн.

Депутати підтримали рішення про виділення коштів на програму розвитку велосипедної інфраструктури. Уже визначено 4 основні вулиці, якими займуться уже цього року. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Управління вже підписало договір на поточний ремонт доріг, нанесення розмітки буде зроблено до кінця місяця.

За питання земельної, соціальної та транспортної сфер голосували без обговорень. Адже всі ці питання пройшли процедуру на профільних комісіях. 

Підсумками сесії задоволений і секретар Полтавської міськради Олександр Шамота: конструктивно та швидко, так минуло засідання. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Також продовжуємо питання земельні. Маються на увазі відкриті аукціони на оренди, що дає змогу наповнювати бюджет, бо ми зараз маємо фактично 67 мільйонів недоотримання.

Сесія тривала лише 2 години.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію