Презентація законопроєкту №3739 «Про локалізацію»

У Кременчуці пройшла презентація законопроєкту щодо підтримки локалізації продукції машинобудування при публічних закупівлях. У рамках цього заходу відбулася виїзна зустріч ініціативної групи народних депутатів, керівництва Федерації роботодавців України, очільників місцевої влади та провідних машинобудівних підприємств. Побувала там наша кременчуцька знімальна група.

Презентували законопроєкт №3739 на «Крюківському вагонобудівному заводі». Там для гостей та журналістів організували шість виставок натурних зразків виробів підприємств Полтавщини, що представляють основні напрями машинобудування, для яких пропонується локалізація на рівні 25-40%. Це - залізничний транспорт, міський пасажирський транспорт, комунальна техніка і спецтехніка, енергетичне машинобудування. 

Авторами законопроєкту стали народні депутати Дмитро Наталуха, Дмитро Кисилевський та Роксолана Підласа. Його підписали 38 народних депутатів із різних депутатських фракцій та груп. Документ розроблено в активній співпраці з Федерацією роботодавців України. 

Загалом, нині в українському парламенті домінує ідеологія здорового протекціонізму, стверджує заступниця голови Комітету ВРУ з питань економічного розвитку.

Роксолана Підласа, заступниця голови Комітету ВРУ з питань економічного розвитку

- Ми віримо в те, що українські підприємства у такі важкі для економіки часи повинні отримувати якісь стимули та певні преференції, які їм допоможуть конкурувати з імпортними виробниками. Саме тому з’явилася ініціатива, законопроєкт про індустріальні парки. Саме тому з’явився законопроєкт про локалізацію.

Схвально оцінив законопроєкт голова наглядової ради «Крюківського вагонобудівного заводу» Володимир Приходько. 

Володимир Приходько, голова наглядової ради ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» 

- Законопроєкт 3739 повинен обов’язково бути перетворений у закон, який дійсно зробить Україну державою, яка не просто збереже, а й приумножить своє власне виробництво, дозволить утворити сотням тисячам робочих місць. Виведе нас на рівень розвинутої держави.

Промисловці наголошували, що їх непокоїть, як рік за роком країна втрачає промисловий потенціал – експортує все більше сировини і нарощує імпорт високотехнологічної продукції. Але треба вимагати, щоб товари, які купує держава, були частково або повністю зроблені в Україні. Так давно зробили інші країни. У США і ЄС рівень проникнення імпорту в публічні закупівлі не перевищує 5%, в Україні - це близько 50%.

Роман Черняк, генеральний директор компанії «АвтоКрАЗ»

- Я категорично підтримую цей законопроєкт. Ми працюємо в основному на землях ринка. Ви ж чули: Нігерія, В’єтнам, Лаос, , Болівія – усі хочуть локалізації. Машини ніхто не хоче купляти. Усі хочуть локалізації.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов повідомив, що вагому частку економіки Полтавщини становить промисловість. Законопроєкт же №3739 він назвав позитивним, правильним і сучасним.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми маємо пройти дуже широке, дуже детальне обговорення для того, щоб у майбутньому не було певних складнощів за його реалізацію на місці. Бо нам проводити відповідні тендері закупівлі. І в залежності від купівельної якості. Не буде підстав юридичних для затягування певного процесу.

Учасники зустрічі підписали відкрите звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів. Потім вони відвідали Кременчуцький завод дорожніх машин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію