Коронавірус на Полтавщину зараз потрапляє виключно з інших регіонів

В області продовжується «Велике будівництво». Оздоровчі табори, скоріше за все, цьогоріч не працюватимуть. Конфлікт мешканців Шостаків із «Полтавагазом» влада тримає на контролі. Про це та інше йшлося на брифінгу в облдержадміністрації.

Вів брифінг перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін. Спочатку він охарактеризував ситуацію, яка склалася в області на сьогодні із COVID-19. Зокрема, за минулу добу на Полтавщині захворіло три людини. Всього із понеділка – 6 чоловік, за останній місяць – 54 та 330 – із початку карантину. 27 осіб продовжує хворіти, тяжких серед них немає. 9 лікуються на стаціонарі, 18 – амбулаторно. Серед них – двоє лікарів: із Полтави та Чутового. 

Дмитро Лунін стверджує: коронавірус на Полтавщину зараз потрапляє виключно з інших регіонів.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Ми можемо говорити про те, що ми не маємо широкого розповсюдження коронавірусної інфекції в області. Але ж маємо зауважити, що до нас завозять від наших сусідів – люди, які навчаються, лікуються. Тобто, усім треба уважно ставитися до карантинних вимог, які у нас є. І контролювати це питання.

Перший заступник голови Полтавської ОДА розповів про виконання на Полтавщині Національної програми «Велике будівництво». У її рамках зводяться та реконструюються школи, дитячі садки, стадіони, лікарні, амбулаторії і дороги. Стосовно імовірного відкриття дитячих таборів, Дмитро Лунін сказав, що до 31 липня чекають відповідного рішення уряду.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Якщо навіть буде таке рішення, то нам знадобиться десь десять днів, щоб перевірити заклади і проконтролювати це питання, підготуватися, закупити засоби особистої гігієни, продукти харчування. І розпочати роботу. Тобто, ми так рахуємо, що це неможливо у цьому році.

Чи працюватиме у серпні традиційний Національний Сорочинський ярмарок - теж ще не вирішено.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- У нас остаточного рішення по цьому питання немає. Ми будемо дивитися на ситуацію, як вона розвиватиметься кожного дня.

Під час брифінгу мова йшла і про конфлікт у селі Шостаки Полтавського району. Там «Полтавагаз» відключив 40 родинам газ без їхньої вини. Люди обурюються, обіцяли навіть перекрити трасу. Перший заступник голови ОДА запевнив: влада тримає це питання на контролі.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Хочу звернутися до людей. Якщо створена ініціативна група, то я пропоную у понеділок-вівторок провести робочу нараду із цього питання, залучити усіх учасників конфлікту. І до його вирішення будемо робити на наступному тижні уже в такому колі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію