У Полтаві 11 липня пройде благодійний вуличний концерт

Івент проведуть просто на бруківці поруч з ЦУМом, початок о 18:00 годині.

За словами організатора заходу, музиканта Артема Кари, концерт триватиме 4 години, щоб якомога більше коштів зібрати на лікування семирічної Варвари Грабової. Дівчинка хвора на лімфобластний лейкоз, тобто, онкологічне захворювання крові. У благодійному концерті візьмуть участь полтавські гурти та виконавці. Артисти виконають каверні та авторські пісні. Волонтери запрошують всіх охочих послухати музику та водночас зробити добру справу. Кошти також можна переказати на номер картки, котрий ви бачите на екрані.

Артем Кара, віолончеліст

- Завтра буде благодійна акція, вуличний концерт за підтримки моїх друзів «TaSama» бенд і «Моря». Я граю кавера на віолончелі під мінус, а мої друзі будуть грати авторську музику.

Марія Остапенко, волонтерка

- Поспілкувавшись з цією мамою, я зрозуміла, що у цієї мами нікого в Полтаві немає, допомогти нікому. В лікарні вони вже майже 8 місяців проживають. Артем, зі свого боку, знайшов однодумців і вирішив зробити не просто виступ одного Артема, а повноцінний вуличний благодійний концерт. Знайшлось дуже багато гарних людей, які погодились дати апаратуру, транспорт, дозволили під'єднатися до мережі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію