Комітет рекомендує Раді призначити місцеві вибори на 25 жовтня

Рішення підтримали 15 членів комітету.

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує парламенту ухвалити проєкт постанови про місцеві вибори 25 жовтня. 

Рішення підтримали 15 членів комітету (загалом у комітеті 28 депутатів), повідомляє УТ.

Члени комітету розглянули проєкт постанови про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році (№ 3809) та альтернативні проекти (№№ 3582 і 3813).

Проєктом постанови № 3809 пропонується призначити на неділю, 25 жовтня, чергові вибори депутатів обласних, Київської міської, районних у містах рад та Київського міського голови.

Проєктом пропонується, що "вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областях не призначаються і не проводяться". Крім того, проєктом постанови пропонується встановити, що "у зв’язку з неможливістю забезпечення представництва спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ та міст Донецької та Луганської областей вибори депутатів Донецької та Луганської обласних рад не призначаються і не проводяться".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію