У Полтаві закупили комплекти спортивної форми на 2,5 млн.грн.

Одяг та інвентар отримують дитячо-юнацькі спортивні школи міста. Форма закуплена на всі сезони та з урахуванням специфіки виду спорту.

У Полтаві працює 9 дитячо-юнацьких шкіл. На їх базі - безліч секцій : гандбол, хокей на траві, легка атлетика, теніс, бокс, гімнастика, веслування, плавання та звісно футбол.

Назар Григор'єв, вихованець ДЮСШ

- Потрібна сильна фізична форма, техніка, щоб грати у футбол.

Даніл Бедюх, вихованець ДЮСШ

- Футбол – це любов до життя. 

Максим Харченко, вихованець ДЮСШ

- Воротар - дуже смілива позиція, мені це подобається. Є багато воротарів, гра яких, мені дуже подобається.

- Скільки голів забив?

- Десь 150.

- Я більше.

Щоб вихованці шкіл й надалі забивали голи та показували високі спортивні результати, їх місто забезпечує всім необхідним інвентарем та формою. За словами секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти, програма підтримки спортсменів діє другий рік. На неї виділено 2 з половиною мільйони гривень.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Наше головне завдання – зробити спортивні заняття дітей, якомога зручніше. Саме тому ми виділяємо кошти на закупівлю високотехнологічної форми. Футболістам потрібна одна форма, боксерам інша, бігунам потрібні шиповки тощо. Ми враховуємо все це, виділяємо на це кошти, щоб діти були забезпечені. Окрім того, місто забезпечує на 100 % весь офіційний календар змагань спортивних шкіл міста. Тобто проживання, харчування, виїзду дітей.

Формою забезпечують і тренерів. За словами ж малечі, обновки їм подобаються.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію