На Луганщині продовжують боротьбу з вогнем

Станом на 14 годину 8 липня продовжується гасіння лісової пожежі, що виникла 6 липня поблизу с. Осколонівка у Новоайдарському районі Луганської області. 

Через сильний поривчастий вітер вогонь поширився на хвойні лісові квартали поблизу сіл Капітанове та Воронове, а також на територію села Смолянинове.

Станом на 17:30 7 липня до гасіння пожеж залучено майже 360 рятувальників та 85 одиниць техніки. ДСНС також долучає додаткові підрозділи з Донецької, Харківської, Дніпропетровської та Полтавської областей. Загинуло вже 5 людей, 9 осіб госпіталізовано. 

На засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що поговорив із головою Луганської ОДА Сергієм Гайдаєм щодо необхідної допомоги зі сторони Уряду. Комісія з ТЕБ та НС збереться в четвер та розгляне додаткові кроки для допомоги постраждалим.

Ситуація – на контролі Уряду та Президента.

Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України

- Всі включились швидко, за ніч пожежа була локалізована. Сьогодні вітер стишився, залишається на даний момент 3 відносно незначних вогнища, які локалізовані, і продовжується боротьба з вогнем. Основне завдання для Уряду сьогодні – це допомогти людям, які втратили домівки та майно. За попередніми оцінками, понад 30 будинків згоріло вщент.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію