Регіональний форум «Органічна Україна-2020»

На Полтавщині провели 21-ший регіональний форум під такою назвою. На ньому зареєструвались 60 аграріїв, виробників, науковців, фермерів області. Говорили про вимоги до органічної продукції, сертифікацію, експорт, розвиток внутрішнього ринку. Захід провели у напівдистанційному форматі.

Органічне виробництво – затребуване за кордоном, екологічне та таке, що гарантує «чисту» продукцію – без використання хімічних речовин та мінеральних добрив. Полтавщину можна вважати батьківщиною органічного землеробства, впевнений директор Департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов.

Сергій Фролов, директор Департаменту АПР Полтавської ОДА

- Це не лише виробництво «чистої» продукції. Це, і я вважаю, це найголовніше, ця технологія дозволяє зберегти родючість грунтів і підвищити якість грунтів.

В області отримали сертифікати органічних виробників 28 підприємців. В основному це виробники рослинної продукції, але є й ті, що займаються тваринною. У Кременчуці навіть є виробники органічного шоколаду. 

Сергій Фролов, директор Департаменту АПР Полтавської ОДА

- На Полтавщині органічне виробництво - це близько 33 тисячі гектар. Або 2,5 відсотки земель, які використовуються на принципах органічного виробництва, землеробства.

 Агроном Павло Панов впевнений – хімічні сполуки, які застовують при вирощуванні злаків чи овочів, все одно «осідають» в організмі. Тому в органічному землеробстві – свої технології, спрямовані, наприклад, на боротьбу із бур'янами.

Павло Панов, агроном ПП «Агроекологія»

- Це – планування, складання сівозміни, почергове вирощування культур. А також застосування агротехнічних заходів, таких, як культивація.

Модерувала форум президент Громадської спілки виробників органічних сертифікованих продуктів Олена Березовська. Захід провели у рамках швейцарсько-української програми, зініційованої Дослідним інститутом органічного сільського господарства, що діє у Швейцарії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію