Полтавці отримали футболки, дизайнерами принту яких стали вони самі

Сьогодні підбили підсумки конкурсу «Твій формат». Нагадаємо, з нагоди Дня молоді Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради організував конкурс на кращий принт для футболок.

Котики, малюнки з дитинства та освідчення в любові до рідного міста. Це результати фантазії учасників конкурсу. Футболки з власним принтом їм вручили у парку «Перемога». Вікторія Плецька зобразила малюнок гелевою ручкою. 

Вікторія Плецька, учасниця конкурсу

- Створювала насправді не під цей конкурс. Не було часу намалювати, бо 2 дітей. Побачила цікавий конкурс, і мені ця робота подобається. Подумала, що потрібно саме її сюди використати на футболочку. Я закінчила педагогічний університет за спеціальністю початкова освіта та образотворче мистецтво, тому це для мене цікаво. Саме графіка для мене дуже цікава.

Спочатку хотіли обрати 10 кращих принтів. Переможців визначити за кількістю вподобань у соцмережах. Потім вирішили нікого не обділяти. Футболки виготовили для всіх учасників. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Ми прийняли рішення, що ми не будемо обирати кращого, або гіршого, ми вручили абсолютно всім учасникам конкурсу «Твій принт». Зробили те, що вони намалювали, подали. Ми уже не стали обирати переможця, а вручили всім 18 учасникам їхні футболки з принтами і невеликий солодкий приз, який простимулює для подальшої участі у наших конкурсах.

Отримати свої футболки прийшли лише половина учасників. У Департаменті культури, молоді та спорту запевняють, забрати можна в інший день. 

Олена Ромас, директорка Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

- Хто поїхав відпочивати, хто на сьогодні в особистих справах, не зміг до нас завітати, але я говорю впевнено, що ми з усіма на контакті. Ті, хто не був присутній сьогодні на врученні, нагородженні, вони обов’язково отримають свої футболки, вони всі є. Вони знаходяться в управління у справах сім’ї, молоді і спорту. У той зручний час, коли вони зможуть прийти, вони їх отримають.

Активну молодь Полтави закликають слідкувати за сторінками управління у соцмережах та долучатись до нових ініціатив.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію