Звичайна застуда, а згодом – онкологія

Дворічний Максим Кулинич потребує лікування. Наразі родина просить допомоги, щоб врятувати дитину. Перший курс завершили, попереду другий. Прогнози лікарів хороші, головне – встигнути. З 1 січня 2020 року і по теперішній час дитина лежить на стаціонарі в онкогематологічному відділенні.

На полиці – цілий автопарк іграшок, серед них – і перебинтований тракторець. Так маленький Максимко лікує свої іграшку, так само, як і його зараз лікарі. Наразі хлопчик з мамою – на стаціонарному лікуванні в онкогематологічному відділенні.

А розпочиналося все зі звичайної застуди, яку й почали лікувати, але покращень не було. Бабуся Наталія Гришкова розповідає: почалося все до Нового року і розвивалося досить швидко. 

Наталія Гришкова, бабуся 

- А 1 січня він потрапив до реанімації і зрозуміли тоді, що це не простуда. Хлопчику капали два дні кров, але зрозуміли, що ніякого покращення немає. І перевели нас в онкологію. А в онкології поставили нам діагноз.

Максиму лікарі поставили діагноз: гострий лімфобластний B-клітинний лейкоз. Для родини це був шок, адже маля до цього дуже й не хворіло. Почали пошук крові та донорів, дякуючи людям, все вдалося. Максиму стало краще, хлопчик навіть почав посміхатися. Але пройшла лише половина лікування. 

Наталія Гришкова, бабуся 

- Нам потрібні кошти для підняття і подолання хвороби. Залишилося вже трішки. Він реагує дуже добре. Ми просимо всіх допомогти нам, бо нам досить важко. У нас родина, всі батьки пенсіонери, мама лежить в лікарні з Максимом, а сестричка... як вона за ним скучає.

Скільки коштів знадобиться, бабуся не знає, каже, вже залежить від організму дитини, як реагуватиме він на лікування. 

Зараз на ваших екранах з'явиться номер карти, переславши гроші на яку, Ви зможете фінансово допомогти родині.

4149 4993 4412 9935

Мама Марина Кулинич

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію