Ділянку траси Київ-Харків у межах Полтави завершать до кінця серпня

Робітники вкладають верхній шар крупнозернистого асфальтобетону по вулиці Київське шосе. Потім укладуть фінальний шар щебенево-мастикового асфальтобетону і переведуть рух на відремонтовану смугу.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та його перший заступник Дмитро Лунін ознайомилися з поточним станом ремонту ділянки дороги "Київ — Харків" у межах Полтави.

"Завдяки підтримці Президента, Парламенту, Кабінету Міністрів та Укравтодору Полтавщина отримала субвенцію в 95 мільйонів гривень із державного бюджету на завершення будівництва цієї дороги. Загалом, проєкт коштує понад 220 млн грн, і свою частину коштів – 110 млн грн – область ще раніше виділила в повному обсязі",– розповів Олег Синєгубов.

Як зазначив директор ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області" Олексій Басан, наразі відбувається стикування "полтавської" ділянки автотраси з вже відремонтованою частиною дороги. Робітники вкладають верхній шар крупнозернистого асфальтобетону по вулиці Київське шосе. Потім укладуть фінальний шар щебенево-мастикового асфальтобетону і переведуть рух на відремонтовану смугу.

Роботи мають завершити до кінця серпня. Ця дорога – не тільки візитівка регіону. Вона є важливою транспортною артерією України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію