«Бізнес-інкубатор у сфері сільського зеленого туризму Полтавської області»

Пілотний освітній проєкт облдержадміністрації під такою назвою впроваджується на Полтавщині. Його головна мета – допомогти тим, хто бажає почати свою справу, але не знає, з чого почати і як розвиватися далі.

Бізнес-інкубатор став продовженням теоретичного курсу Віртуальної школи сільського зеленого туризму на Полтавщині.

Лілія Федорченко, заступник начальника управління Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА 

- Вже на квітень ми розуміли, що потрібно підтримувати внутрішній туризм, це наше, українське, це село і сільський зелений туризм. Тому в нас виникла ідея створити віртуальну школу сільського зеленого туризму. Так як на той момент незрозуміло, яка ситуація буде з пандемією, ми провели цю школу і зрозуміли, що треба рухатися далі.

Тож у рамках проєкту 5 найактивніших учасників віртуальної школи, які вже проявили себе з певними бізнес-планами, навчалися генерувати креативні ідеї, налагоджувати партнерські зв'язки, проводити ділові переговори. А на практиці учасникам Бізнес-інкубатора представили кілька найкращих проєктів сільського зеленого туризму області: «Старий хутір» в Опішні та «Кантрі хауз» і «Кучерява хата» у Кременчуцькому районі.

Лілія Федорченко, заступник начальника управління Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА 

- Наші учасники бізнес-інкубатору безпосередньо спілкуються з власницею садиби, це неформальне спілкування про те, з якими труднощами стикаються люди в туристичній галузі, на що треба звернути увагу.

Олена Загора, учасниця бізнес-інкубатору

- Вражає, наскільки наші полтавці, дівчата, господині цих садиб горять цією справою, хотіли її розвивати і в Україні, і в своїх селищах, це вже так популярно, особливо після карантину, коли закрили всіх. Ми знали, що Україна прекрасна, ми подорожували, але зараз це особливо актуально.

За словами начальниці відділу туризму і розвитку музейної справи  Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Лілії Федорченко, насамкінець учасники бізнес-інкубатору захистять свої ідеї по створенню бізнес-проєктів у сфері сільського зеленого туризму 

та отримають нагородний сертифікат. А оскільки восени прогнозується друга хвиля пандемії коронавірусу, на Полтавщині надалі планують розвивати туризм у віртуальному форматі. Також зараз розробляється та планується виставити на громадське обговорення туристичний логотип Полтавщини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію