Як і до поки можна змінити місце голосування онлайн

Змінити місце голосування на місцевих виборах можна буде до 9 вересня.

Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації та нагадало як варто змінити виборчу адресу онлайн, пишуть Факти.

"Як змінити місце голосування? Подайте заяву через особистий кабінет виборця та підвантажте один з документів", – йдеться у повідомленні.

Також відомство зазначали, що потрібно завантажити у додаток довідку ВПО (внутрішньо переміщені особи), договір оренди житла, документ про право власності на житло тощо.

Окрім того, змінене місце голосування буде визначатись як постійне та не підлягатиме повторній зміні впродовж наступних шести місяців.

Як змінити адресу голосування? Нагадаємо, в Україні дозволили змінювати місце голосування з 1 липня 2020 року. Відповідно, на місцевих виборах у 2020 році українці зможуть проголосувати без прописки у паспорті.

Щоб змінити місце голосування, необхідно звернутися до Державного реєстру виборців. Звернення повинно бути підкріплене заявою щодо зміни виборчої адреси (якщо ДРВ містить дані про виборця, але він не перебуває у зареєстрованому місті) або щодо включення до ДРВ (якщо особі нещодавно виповнилося 18 років та її даних у реєстрі ще немає).

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію