За псевдоповідомлення про замінування будівлі поліції кременчуківець отримав покарання

Крюківський районний суд Кременчука затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та 50-річним кременчуківцем.

У червні цього року чоловік, перебуваючи за місцем свого проживання у стані алкогольного сп’яніння, подзвонив із мобільного телефону на лінію "102" і повідомив про підготовку вибуху будівлі Головного управління Нацполіції в Полтавській області, достовірно знаючи, що інформація є неправдивою.

Вироком суду зловмисник засуджений за ч. 1 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, яке загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками) до 2 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням. Суд врахував, що кременчуківець раніше не притягувався до кримінальної відповідальності та має на утриманні неповнолітнього сина. 

Проте, якщо протягом року йому знову захочеться пожартувати, більш поблажливо ставитися до «мінера» не будуть, повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію