Полтавщина на другому місці в Україні за показником накопичення регіонального матеріального резерву

Полтавська область стала другою у рейтингу областей за показником накопичення регіонального матеріального резерву. Так, збільшили кількість засобів індивідуального захисту, медичних засобів.

Питання поновлення регіонального й місцевих матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій розглянули на нараді в голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова.

Директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Сергій Венгер зазначив, що номенклатура матеріальних резервів підлягає перегляду за необхідністю. Поінформував, що у зв’язку з протидією поширенню коронавірусної хвороби в регіональному матеріальному резерві збільшена кількість засобів індивідуального захисту, медичних засобів, механічних оприскувачів, одноразового посуду, засобів індивідуальної гігієни.

"У 2020 році заплановано здійснити накопичення регіонального матеріального резерву на 5,8 мільйона гривень. У районах області місцеві матеріальні резерви – на 19,6 мільйона гривень. Станом на перше липня здійснено накопичення регіонального матеріального резерву на 86% від запланованого. Полтавщина за цим показником посідає друге місце серед областей України. Водноча, місцеві матеріальні резерви накопичені лише на 41%. Найменші кількісні показники – у Семенівському, Миргородському, Козельщинському, Глобинському, Лохвицькому, Котелевському та Кременчуцькому районах. Найбільші показники – у Кобеляцькому, Зіньківському, Хорольському, Новосанжарському, Лубенському районах, Полтаві, Кременчуці, Лубнах", – поінформував Сергій Венгер.

Додав, що в другому кварталі поточного року до регіонального матеріального резерву придбано 550 респіраторів, 217 протиепідемічних костюмів, 300 кілограмів дезінфікуючих засобів, 15 мотооприскувачів, 100 літрів антисептичних засобів, 600 комплектів засобів індивідуальної гігієни, 2800 медичних масок, по 500 пар латексних і нітрилових рукавичок. Крім закупленого, в регіональному резерві зберігаються респіратори РУ-60, «Росток 3-2», комплекти (гумові чоботи, окуляри, халат) спецодягу, протиепідемічного одягу, півмаски фільтрувальні «Мікрон», комплекти захисного одягу з полівініла. Із місцевих матеріальних резервів видано матеріальних цінностей, зокрема й медичних засобів, на понад 2 мільйони гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію