У Кременчуці врятували чоловіка

За висновком лікарів, літньому чоловікові стало зле через тепловий удар.

Опівдні, 4 липня у Кременчуці на лінію "102" надійшло повідомлення від стурбованої жінки, яка проживає в Полтаві, що її знайомий, вже літня людина, не виходить на зв'язок. За адресою проживання чоловіка оператор направив наряд реагування Кременчуцького відділу поліції охорони. 

Правоохоронці, впевнившись, що двері помешкання ніхто не відчиняє, опитали сусідів, які підтвердили, що не бачили господаря квартири вже кілька днів. Доки до квартири їхав викликаний родич господаря, поліцейські обійшли будинок, обстежили вікна та балкон. Через відчинене вікно кухні наряд помітив ногу чоловіка, який лежав на підлозі, біля вхідних дверей. Коли запитали, чи потрібна допомога, людина не відповіла. 

Для надання допомоги людині, яка перебувала у безпорадному стані, поліцейські змушені були увійти до квартири через вікно кухні. Власник квартири важко дихав, мовчав та не міг підвестися. Йому надали домедичну допомогу та викликали швидку. 

За висновком лікарів, літньому чоловікові стало зле через тепловий удар. Власнику помешкання надали необхідну медичну допомогу та передали родичам.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію