У Полтаві пройшов вуличний концерт

Рок-гурт «Арізона» влаштував свій перший концерт після тривалої перерви через карантин. Музиканти виконують лише авторські пісні. 

На вулиці Полтави після довгої карантинної паузи повернулися вуличні музиканти. В п'ятницю полтавський рок-гурт «Арізона» влаштував концерт просто на бруківці. За словами музикантів, вони страшенно скучили за слухачами.

Артур Айрапетян, гітарист гурту «Арізона»

- Вже немає терпіння чекати. Хочеться концертів, хочеться тієї емоції, якої не вистачає всім музикантам. Без концертів просто неможливо.

Учасники гурту зізнаються, під час організації концерту виникали проблеми. Вони до останнього не знали, чи дозволять їм провести такий івент. Між виступами артисти неодноразово нагадували людям про важливість дотримання соціальної дистанції.

Олександр Бондарчук, соліст гурту «Арізона»

- Така ситуація склалася неоднозначна. Нам і заборонити не можуть, але й дозволити нам теж не можуть. Але ми вийшли з цієї ситуації, бажання перемогли. Бажання поділитися з людьми музикою. Ми скучили за всім цим і, мабуть, наші шанувальники теж скучили.

Послухати вуличний концерт прийшли кілька десятків жителів міста.

Ярослав Передерій, полтавець

- Я сумував за вуличним драйвом, за молоддю. Молодь сумує за розквітом міста. Молодь сумує за днями міста, за різними заходами.

Концерт «Арізони» тривав півтори години. Хлопці навіть презентували декілька своїх нових пісень. Також під час концерту полтавці могли долучитися до збору коштів на лікування 12-річного Данила Соханя, хворого на гострий лімфобласний лейкоз.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію