Засульський міст визнали придатним для користування

Скандальна епопея із Засульським мостом позаду. Після проведення тестового руху його визнали придатним. Державна архітектурно-будівельна інспекція видала відповідний сертифікат. І шляхопровід запустили в експлуатацію. Наша знімальна група знайомилася із технічними характеристиками Засульського мосту.

Більше двох років тому міст, що з'єднує Засулля і Лубни, визнали аварійним. До цього його не відновлювали 60 років поспіль. Останні десять з них місцеві мешканці користувалися шляхопроводом, по суті, дуже ризикуючи – він не піддавався жодній критиці. Відтак, міст закрили для автотранспорту та пішоходів. Через це для жителів Лубен і Засулля виникало чимало незручностей. Автомобільний рух та пасажироперевезення було перенаправлено через об'їзну трасу М03, а пішоходи ходили в обхід, долаючи понтонний місток. За час ремонтних робіт Засульський міст неодноразово потрапляв в центр різного роду суперечок і скандалів. Нині ж усе позаду.

Сергій Сіряченко, голова Лубенської РДА

- Робота велика проведена депутатами всіх рівнів. Усі небайдужі громадяни Лубенщини, які також писали, які дивилися, як будувався цей міст, я дуже-дуже їм вдячний, це – заслуга людей. Бо вони все-таки були небайдужі по тій ситуації, яка була навколо цього мосту.

Віднедавно міст через Сулу отримав сертифікат Державної архітектурно-будівельної інспекції. Вона визнала шляхопровід придатним для пересування транспорту і підтвердила його безпечність.

Сергій Сіряченко каже, що задоволений нинішніми технічними характеристиками відновленого мосту. За параметрами вони значно кращі, ніж у попереднього шляхопроводу.

Сергій Сіряченко, голова Лубенської РДА

- Тут влаштовано і відвід води. Облаштоване і нове асфальтоване покриття. Є перила для безпечності пішоходів. Раніше перила були значно меншої висоти. І дітвора мала звичку туди перехилитися. На сьогоднішній день на мосту також влаштовано вуличне освітлення. У нічний час тут уже можна пройти, не боячись, не спотикаючись.

Замовником робіт на даному об'єкті був департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації. Виконавцем робіт стали будівельні компанії «Рембудгарант» та «Шляхово-будівельне управління №9». Відтепер же цей об'єкт знаходиться на балансі Агентства місцевих доріг у Полтавській області.

Сергій Сіряченко, голова Лубенської РДА

- Дуже багато ішло суперечок: чий же міст. Чи це міст Грицаєнка, чи Сіряченка, чи Бондаренка? Ні, цих трьох осіб тут немає. Ми не є власниками цього мосту. На сьогоднішній день балансоутримувачем буде Агентство місцевих доріг у Полтавській області.

Голова Лубенської РДА каже: місцеві мешканці зраділи, що нововведення врешті ввели в експлуатацію. Це позбавило їх багатьох незручностей. З іншого  боку, чиновник закликає людей бережно ставитися до шляхопроводу.

Сергій Сіряченко, голова Лубенської РДА

- Люди із задоволенням їдуть на велосипедах, ідуть пішки. І все-таки радіють тому, що цей міст введено в експлуатацію. На сьогоднішній день міст став ширший, охайніший. Тому я прошу усіх небайдужих громадян, а особливо молодь: не нівечити те, що зроблено за державні кошти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію