Вулиці Полтави прикрасили квітковими вазонами

Декор встановлюють на вулицях, у скверах та парках. Їхня вартість, в залежності від діаметра, коливається від 180 грн до 1140 за штуку. Який вигляд мають нові вазони, бачила Юлія Хаврель.

У Студентському парку немає жодного квітника. Щоб виправити цю ситуацію, комунальники тут та у подібних місцях Полтави встановлюють ось такі вазони для квітів. Їхня вага – близько 70 кг, виготовлені з бетону та оздоблені гранітною крихтою.

Сергій Луценко, директор КП «Декоративні культури»

- Наразі КП «Декоративні культури» вже першу партію вазонів придбало, встановило. Завезено в місто Полтаву було 111 вазонів, зараз вже встановлено близько 70.

Вазони закупили п'яти різних форм. Суміш для їх наповнення виготовили з керамзиту, ґрунту та піску річкового. Комунальники сподіваються, що такий декор прослужить не один рік. На зиму їх прибиратимуть, щоб не зіпсувалися.

Сергій Луценко, директор КП «Декоративні культури»

- КП «Декоративні культури» укладали договір із ФОП «Сич» на суму 190 тисяч гривень. Висаджуємо квіти різноманітного кольору і сортів для того, щоб наші полтавці могли звернути увагу на красу квітів.

За словами полтавців, нововведення, які прикрашають місто, вони підтримують.

Віра Варвянська, полтавка

- Це красиво і естетично, виховує молодь, дітей. Для ока приємно.

полтавка

- Такі клумби гарні, вони прикрашають місто. Ще мені раніше подобались петунії, котрі росли на стовпах. Я вважаю, що це дуже чудово.

Комунальники планують закупити ще одну партію таких вазонів для квітів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію