Три пікетувальниці та гострі питання

У Кременчуці пройшла акція проти законопроєкту №3625. Він відбирає у батьків право опікуватися здоров'ям своїх дітей. Наші кременчуцькі колеги теж побували на цій акції.

Акція проходила під будівлею Кременчуцького міськвиконкому. Мітингувальниць було лише троє. Вони порушували питання, які стосуються здоров’я і медичного обслуговування населення та переважно дітей. На мітинг жінки вийшли із плакатами та гаслами: «За сім’ю!», «За дітей!», «Проти медичного примусу!», «Народ проти геноцидного законопроєкту!» та іншими.

Ніна Дашко, голова ГО «Право на захист» 

- Це сталінські часи. І ми категорично протестуємо проти беззаконня і проти примусового втручання у здоров’я нас і наших дітей. Цей законопроєкт передбачає примусове психіатричне втручання. Це стосується не тільки дітей, а всіх людей. Це дасть можливість зробити нас, тих, хто протестує, опозиціонерів психічно хворими.

Ольга Ладнова, учасниця акції 

- Проєкт закону 3625 направлений на геноцид наших дітей, нашого всього українського народу. Тому що цей закон дуже слизький, звичайній людині незрозумілий. Тобто, наших дітей будуть вакцинувати, оперувати, робити все, що завгодно, не питаючи батьків. Ми не хочемо віддавати дітей на знищення. Тому сьогодні ми виходимо на цю акцію.

Світлана Дудинська, учасниця акції

- Я проти того, щоб хтось розпоряджався здоров’ям моєї дитини. Я як мама, бабуся, мені здається, я краще це знаю. Те, що вони хочуть ввести такий закон – в голові не вкладається. Невже у них немає своїх дітей?

Під час акції було зібрано ряд підписів кременчужан, які обурені вищезгаданим законопроектом. У результаті учасники мітингу ухвалили резолюцію. Згідно з нею, вимагають зняти законопроект №3625 взагалі з розгляду.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію